Adresas

Mus rasite šiuo adresu:

Ukmergės g. 315B - III aukštas, Vilnius

Dažniausiai uždauodami klausimai

Kokias dekoratyvines medžiagas siūlote?

Siūlome platų dekoratyvinių medžiagų namų ir biuro dekoravimui asortimentą, įskaitant akustinies plokštes, dekoratyvines dangas, plyteles,  sienų plokštes, veidrodinį plastiką ir kt. Mūsų gaminiai yra įvairių spalvų bei stilių, kad atitiktų bet kokį dizaino pasirinkimą.

Kaip pateikti užsakymą jūsų elektroninėje parduotuvėje?

Norėdami pateikti užsakymą mūsų elektroninėje parduotuvėje, tiesiog peržiūrėkite mūsų dekoratyvinių medžiagų pasirinkimą ir įdėkite norimas prekes į savo krepšelį. Baigę apsipirkti, pereikite prie apmokėjimo ir įveskite mokėjimo bei pristatymo informaciją. Tada apdorosime užsakymą ir atsiųsime patvirtinimo el. laišką su užsakymo informacija.

Ar siūlote nemokamą pristatymą?

Taip, mes siūlome nemokamą visų užsakymų, kur AMK produktų kiekis viršija veiną pakuotę, pristatymą. 

Kokia jūsų grąžinimo politika?

Norime, kad pirkiniu būtumėte visiškai patenkinti, todėl siūlome be rūpesčių grąžinimo politiką. Jei nesate patenkinti savo užsakymu, galite jį grąžinti per tam tikrą laikotarpį, kad būtų grąžintos visos lėšos arba būtų pakeista. Atminkite, kad gali būti taikomi tam tikri apribojimai, atsižvelgiant į gaminį ir prekės būklę. Platesnę informaciją galite rasti mūsų parduotuvės taisyklių puslapyje.

Ar prieš pirkdamas galiu užsisakyti jūsų dekoratyvinių medžiagų pavyzdžių?

Taip, mes suprantame, kad gali būti sunku išsirinkti tinkamas medžiagas namams ar biurui nematant jų asmeniškai. Štai kodėl siūlome savo gaminių pavyzdžius už nedidelį mokestį. Tiesiog pasirinkite jus dominančius pavyzdžius ir mes juos atsiųsime.

Ar siūlote savo gaminių montavimo paslaugas?

Nors diegimo paslaugų nesiūlome, pateikiame išsamias instrukcijas ir patarimus, kaip įdiegti savo gaminius. Daugelis mūsų dekoratyvinių medžiagų yra sukurtos taip, kad būtų lengva montuoti ir jas galima atlikti naudojant pagrindinius įrankius ir klijus.

Kokius mokėjimo būdus sutinkate?

Priimame tokius mokėjimo būdus, kaip banko pavedimai, elektroninė banininkystė. Mūsų atsiskaitymo procesas yra saugus, kad būtų užtikrintas jūsų asmeninės ir mokėjimo informacijos saugumas.

INFORMACIJA APIE MUS

SUSISIEKITE SU MUMIS

  Pirkinių krepšelis
  Sign in

  Dar neturite paskyros?

  Shop
  Wishlist
  0 items Cart
  My account