Apie dekoratyvinę AMK dangą

Pati danga yra paruošti 0,9 m2 ploto lakštai, lengvai klijuojami ant sienos. Dėl ant kiekvieno AMK elemento esančios apsauginės plėvelės, montavimas yra greitas ir su minimaliomis darbo sąnaudomis. Danga nesudaro konstrukcijoms apkrovų ir yra daug pigesnė nei daugelis kitų apdailos medžiagų.

Gaminant AMK, naudojamos smulkaus marmuro drožlės, tai suteikia medžiagai natūralią išvaizdą ir atrodo kaip tikras mūras. Galima susikurti savo spalvų derinį arba pasirinkti vieną iš pateiktų atspalvių. Marmuro drožlės dažomos geležies oksido pigmentais, todėl danga yra atspari UV ir oro sąlygoms. Todėl AMK gali būti naudojamas tiek kosmetiniam remontui buto viduje, tiek namo išorės apdailai.
Gaminant AMK naudojamos tik aukštos kokybės ir aplinkai nekenksmingos žaliavos.

Mokomasis montavimo video

AMK diegimo ypatybės, kaip pakeisti sujungimo spalvą, ką dizaineriai sako apie medžiagą, naujienos apie įmonę ir daug daugiau mūsų kanale.

Naudinga informacija

Pralaidumas garams

AMK priskiriama plėvelės tipo medžiagoms , bet nežiūrint į tai, čia taipogi taikoma „atsparumo garų prasiskverbimui“ sąvoka, t. y. AMK garų pasipriešinimas prasiskvierbimui 0,17 (m2 * h * Pa) / mg. . Pavyzdžiui, garų pralaidumo sąvoka taikoma tokiose medžiagose kaip dujų silikato blokai, akytojo betono blokai, tinkas ir kt.

Klijų sluoksnio garų pralaidumo rodiklis yra labai didelis ir tai jokiu būdu neturi įtakos AMK rodikliui. AMK yra akyta medžiaga, elementas turi daug porų, per kurias praeina šviesa, vanduo ir atitinkamai garai,kas leidžia sienoms „kvėpuoti“.

Toks garų pralaidumo rodiklis atitinka medienos pluošto medžiagoms, pavyzdžiui, medinės faneros, kurios rodiklis 0,15 (m2 * h * Pa) / mg.

Drėgmės absorbcijos indeksas yra gana aukštas, 7,4% masės. Bet tai yra visiškai normalu, nes kuo akytesnė medžiaga, tuo didesnė drėgmės absorbcija (vėlgi apie gerą garų pralaidumą). Justada paklausite: „O kas kaip siena sušlampa?“, Atsakymas bus toks: rekomenduojame naudoti drėgmei atsparius mozaikos klijus, kurie neleidžia sienai sušlapti.

Pirkinių krepšelis
Sign in

Dar neturite paskyros?

Shop
Wishlist
0 items Cart
My account